İstanbul’da ‘Kargı Tulum Peyniri’ yediler
Sosyal medya platformu Garguca tarafından geleneksel hale getirilen hemşeri toplantılarında Kargılı’lara Tulum Peyniri süprizi yapıldı.


İstanbul Sefaköy’de Kargılıları bir araya getiren Garguca sayfası Kargılılara özledikleri tat olan meşhur Kargı Tulum Peyniri’nden ikram etti. Kargı Tulum Peyniri’ni özleyen Kargılı gurbetçiler, İstanbul’da bu kadar Kargılıyla bir arada olmaktan ve Kargı’nın meşhur ‘’Kargı Tulum Peyniri’ni’’ tatmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler.

Garguca sayfası kurucusu Umut Küçükçakan Tulum Peyniri’nin güzel bir sürpriz olduğunu belirterek, ‘’Buluşmayı sosyal medya sayfamızdan duyurduk. Kargılıların İstanbul’da kahvaltıda bir araya geleceğini duyan Kargı Tulum Peyniri üreticisi Mustafa Döğen abimiz ilçemizden beni arayarak kahvaltıya Kargı Tulum Peyniri göndermek istediğini söyledi ve kargoyla tulum peynirini bana ulaştırdı. Bizlerde kahvaltıda Kargılı hemşerilerimize ikram ettik. Herkes memnun kaldı. Bu güzel jesti için Mustafa Döğen’e tüm Kargılı arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum’’ dedi.

Küçükçakan kahvaltı buluşmalarının artarak devam edeceğini sözlerine ekledi. 

Neden Kargı Tulum Peyniri ?

Neden Kargı Tulum Peyniri ?

Kargı’da Tulum Peyniri’nin tanıtımı için uzun yıllardır uğraş veren Mustafa Döğen Kargı Tulum Peyniri’nin marka tescilini aldı.

İNCELE
Adres

Adres

İmambey Mah,Erikci Sok,No:11,/2 Kargı / Çorum

İNCELE
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

İşimizi severek özenle yapıyor,güler yüzler için durmadan çalışıyoruz...

İNCELE